Hakkımızda

Biz Kimiz ?
2016 Yılında " Güven Veren Güç" sloganıyla yola çıkan Anadolu Turkuaz bugün itibariyle Nevşehir, Kayseri , Niğde , Yozgat, Kırşehir, Aksaray illerinde farklı uzmanlık dallarında Elektrik, Kimya, Makine , Tekstil, Jeoloji, İnşaat, Çevre Mühendisleri , İsg Teknikerleri , İş yeri hekimleri , Diğer sağlık personelleri ve yönetim kadrosundan oluşan geniş bir kadroyla çalışmalarına devam etmektedir.
 
Ortak Sağlık Güvenlik Birimimiz bünyesinde faaliyet alanınıza en uygun nitelikte ve sizlere opsiyonel olarak en fazla desteği sağlayacak İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimleri sizlere ortak paylaşımlar neticesinde görevlendirilecektir.
 
Tecrübeli İş Güvenliği Uzmanları ve İş Yeri Hekimlerini bir araya getiren Anadolu Turkuaz OSGB çözüm ortakları ile birlikte işyerlerinin ihtiyacı olan hizmetleri sunmayı kendine ilke edinmiştir. 
 
Anadolu Turkuaz Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi İş Sağlığı ve Güvenliği kültürünün oluşturulabilmesi için sistemli ve bilimsel çalışmalar uygulamayı ve geliştirmeyi hedef edinmektedir.  
tüm hakkları saklıdır. TURKUAZ OSGB